Nova Ambulans

Acil ambulans hizmeti, altyapı ve ulaşım şartları doğrultusunda, il merkezleri ile merkez ilçelerde (mücavir alanlar hariç) verilebilmektedir. Bu hizmet; hasta adresine ulaşılmasını takiben olay yerinde yapılacak müdahalenin ardından hastanın en yakın sağlık kuruluşuna nakli ve söz konusu kurumun sağlık personeline teslim edilmesi ile son bulur. Bu hizmet, Sağlık Bakanlığı’nın 07.12.2006 tarih ve 26369 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Ambulans Servisleri Yönetmeliği şartlarmı taşıyan, Hekim/ Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve sürücüden veya Acil Tıp Teknisyeni ve Sürücü’den oluŞan bir ekipten müteşekkil araçlarla verilir. Acil durum parametreleri (32 madde) dışında kalan nedenlerle talep edilen hizmet acil kapsamında değerlendirilmez. Acil kapsamında olmayan transferler ve şehirlerarası hasta transferleri hasta nakli olarak değerlendirilir ve bu hizmetler Hasta Nakil Ambulansı ile verilir.


Acil Sağlık Hizmetleri

Acil Çağrı Merkezimize 90(216) 339 00 39 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Çağrınızı cevaplayan sağlık personelimiz talep ettiğiniz hizmet için en uygun çözümü ve gerekli organizasyonu gerçekleştirmektedir.


Hasta Nakil Hizmetleri

Herhangi bir nedenle tedavi gördüğünüz sağlık kuruluşundan taburcu olup evinize yada Evinizden herhangi bir sağlık kuruluşunanakledilmeyi talep ettiğinizde Nova Ambulans tedavinizi yapan doktorunuzla iletişime geçer. Doktorunuzun görüşleri ve endikasyon raporunuz doğrultusunda evinize yada sağlık kuruluşuna ambulanslarımız vasıtasıyla ulaşımınız Nova Ambulans tarafından sağlanır.


7/24 Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Sağlığınızla ilgili sorularınızın cevaplarına ulaşmanız için yanınızdayız. Tıbbi Danışmanlık Hizmeti, telefonla ya da e–mail aracılığıyla ulaşabileceğiniz, doktor ve Medikal Çağrı Karşılayıcı personelimizden 7/24 sağlıkla ilgili sorularınızın cevabını almanızı sağlar. Yaptırmış olduğunuz muayene, tetkik veya tedavilerle ilgili soru işaretleriniz ya da sorunlarınız olduğunda çözümlenmesini sağlar.


AVM Ambulans

Her gün milyonlarca kişinin girdiği AVM’lerde yaşanabilecek sağlık sorunlarına çözüm olabilmek adına doktor paramedik att veya hemşireden oluşan profesyonel ambulans ekibimizle birlikte 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Organizasyonlarda Sağlık Hizmetleri

Nova Ambulans kuruluşundan beri birçok yerel ve uluslararası organizasyonlarda sektöründe lider partnerlerimiz birlikte , profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir. Konser, spor karşılaşması,ulusal ve uluslararası otomobil yarışları , bayii toplantısı, fuar, seminer/sempozyum, parti, düğün, özel davet, yarışma, v.b. organizasyonlarınızda Nova Ambulans güvencesi ile size en uygun acil sağlık hizmeti çözümü organize edilmektedir.

Organizasyon talepleriniz için 0216 339 00 39 nolu merkez telefonumuzdan ya da info@novaambulans.com ye mail göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.


Sabit Nokta Sağlık Hizmetleri

Klinik Hizmetler / Tıbbi Personel Desteği

Firmalardan gelen talepler doğrultusunda, firma adına mevcut revirlerinde görev yapmaları için ihtiyaç duyulan saat aralıklarında ya da belirli bir zaman süresince doktor, anestezi teknikeri ve hemşire gibi tıbbi personel tarafından sunulan sağlık hizmetidir.


Revir Kurgusu

Reviri olmayan firmalarda, acil müdahale başta olmak üzere gerekli tıbbi yardımın verilebildiği tıbbi yardım odaları oluşturulabilmektedir.Hem ambulanslarımızla hemde sektöründe kabul görmüş partnerlerimizle kurumların bu ihtiyaçına da çözüm üretmekteyiz.