NOVA Hakkında

Özel sağlık sektörünün yeni yıldızı, Nova Ambulans bir NOVA SAĞLIK kuruluşudur. 2007 yılında Özel Sağlık sektöründe bilgi ve deneyime duyulan ihtiyaçları karşılamak için, Sağlık Yönetim Danışmanlığı vermek amacı ile kurulan NOVA SAĞLIK, çeşitli kurum ve kuruluşlara 7 yıldır bilgi ve tecrübelerini paylaşarak danışmanlık hizmeti veriyor

Hastane kurulumu, Hastane işletmeciliği, Çağrı Merkezi Kurulumu, Kurumsal Pazarlama Danışmanlığı, Fiyatlandırma Eğitimleri, Hasta Hizmetleri Eğitimleri, Kalite Danışmanlığı, ve Acil Servis NOVA SAĞLIK bünyesinde verilen hizmetlerin başında gelmekteydi.
2010 yılında hizmet yelpazesini genişletme kararı alan ve özel sağlık sektörünün değişik alanlarına yatırım yapma kararı alan NOVA SAĞLIK Yönetimi, 2010 yılının Mart ayında NOVA AMBULANS adı altında kendi ambulas servisini açtı. Özel sağlık sektörü ve hastanecilikte ki bilgi ve tecrübesini, ambulans servisi ile şimdi tüm İstanbulla paylaşıyor.

Artık NOVA SAĞLIK kalitesi ile NOVA AMBULANS servisi ile tüm İstanbula sunmanın gururunu yaşıyor.Genç, dinamik yapımız, güçlü takım ruhumuz ile var olduğumuz sektörde etik değerlere bağlı kalarak hizmet verir, ve gelişimine katkı sağlayacak yenilikler kazandırırız.

Bilgi

Sağlık Yönetim Danışmanlık Hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip güçlü ve profesyonel bir ekibe sahibiz.

Deneyim

Sağlık sektöründe bilgi ve deneyime duyulan ihtiyaçları karşılamak için, çeşitli kurum ve kuruluşlara 7 yılı aşkın bir süredir bilgi ve tecrübelerini paylaşarak danışmanlık hizmetleri veriyor.

Altyapı

Hastalarımızın ihtiyaçlarına komple çözümler sunabilecek güçlü bir altyapıya sahibiz.

Öncelik

Önceliğimiz her zaman hastalarımızın beklentileri ve memnuniyetidir. İhtiyaçlarınıza özel esnek çözümler sunuyoruz.

Destek

Her zaman yanınızdayız. Bunu hissettirmek için profesyonel ekimizin gösterdiği özveri ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Uzman Kadro

Konusunda uzman hekim kadrosu, ilkyardım ve kurtarma eğitimli sağlık çalışanı ve sürücülere sahibiz.

NOVA Ambulans

Memnuniyet

0

Personel

0

Projeler

0

Uzman Kadro

0